Siyah Beyaz Aşk Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Eylül ayına girmemiz ile beraber televizyon kanalları yeni sezon dizilerini birbiri ardına yayına sokmaya başladı. Yayına gireceği haber verilerden dizilerden biri de Siyah Beyaz Aşk dizisi oldu. Kanal D ekranlarında yayınlanacak dizinin yapımcılığını D Productions üstlendi.

SİYAH BEYAZ AŞK DİZİ KONUSU

Siyah Beyaz Aşk Dizisi Konusu ve Oyuncuları
Siyah Beyaz Aşk Dizisi Konusu ve Oyuncuları
Modern dönem Aslı ile Ferhat hikayesi olarak karşımıza çıkarılması planlanan dizinin içinde bulunan Ferhat karakteri gaddar ve katil bir insandır. Aslı ise herkesi iyileştirmeye çalışan, iyilik dolu bir yüreğe sahip bir doktordur. Hayatın hiç bir döneminde yan yana gelmesi düşünülemeyen iki insan, kaderin oyunu sayesinde yolları birleşir. Bir gün Aslı, Ferhat'ın dayısının katil olduğu ana gözleri ile şahitlik edince, Aslı için ölüm fermanı imzalanır. Öldürülmesini istemeyen Ferhat, Aslı'ya yaşayabilmesi için bir şans verecektir. Bu şans durumu ikisinin de hayatını değiştirecektir. 

SİYAH BEYAZ AŞK OYUNCULARI

  • İbrahim Çelikkol - Ferhat (Biyografisi için tıklayınız)
  • Birce Akalay - Aslı (Biyografisi için tıklayınız)
  • Arzu Gamze Kılınç (Biyografisi için tıklayınız)
  • Nur Fettahoğlu (Biyografisi için tıklayınız)
Dizi ile ilgili net bilgiler basın ile paylaşılmadığı için konu önümüzdeki dönemlerde güncelleme alacaktır. Güncellemeden haberdar olmak için sağ tarafta bulunan abonelik formundan elektronik posta adresiniz ile abone olarak haberdar olabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum yaparken,

Türkçe imla kurallarına dikkat ediniz.
Düşüncenizi net ve açıklayıcı bir şekilde anlatınız.
Küfür, Spam, Şiddete Yönelik içerikli mesajlar onaylanmaz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.