Seven Ne Yapmaz Dizi Konusu ve Oyuncuları

Yaz sezonunu geride bıraktığımız şu günlerde artık televizyon kanalları kış sezonunda uzun soluklu dizilerini ardı ardına yayına almaya başladı. İlk kez 6 Eylül 2017 tarihinde yayınlanacak olan Seven Ne Yapmaz dizisi ATV ekranlarında yayınlanacak.

SEVEN NE YAPMAZ DİZİSİ KONUSU

Ozan Ekinsoy, ülke genelinde faaliyet gösteren bir holding'in veliahtıdır. Hem yakışıklı hem de çapkın olan Ozan, günün birinde bir hata yapar ve babası cezalandırmak için onu köy yaşamını yaşaması için köye gönderir. Köye giden Ozan, o zamana kadar tanıdığı tüm kızlardan farklı olan bir kız ile tanışır. Köyün güzeli olarak adlandırılan, yaşadığı anne ve babasız yaşamın zorluğuna rağmen
Seven Ne Yapmaz Dizisi Konusu ve Oyuncuları
Seven Ne Yapmaz Dizisi Konusu ve Oyuncuları
ayakları üstünde kalmayı başarmış Nazlı ile karşılaşan Ozan, hiç beklemediği bir şekilde Nazlı'ya aşık olacaktır. Duyguları karşılıksız kalmayan Ozan ve Nazlı arasında çok sevimli güzel bir ilişki başlar. Lakin Ozan sadece sevgili olarak gördüğü Nazlı ile zaman geçirirken bir gün köyün dedikoducusu olarak anılan bir kadın tarafından ikisi ahırda yakalanınca laf söz olmasın diye evlenmeleri gerekmektedir. Evlilik konusu aklında olmayan Ozan'ın yardımına bir telefon çağrısı koşar. Telefonun diğer ucundan gelen ses Ozan'ın İstanbul'a dönmesi yolundadır. Düğün gecesi Nazlıyı nikah masasında bırakan Ozan, İstanbul'a gidince Nazlı bu durumun intikamını almak için peşinden gidecektir ve bir intikam oyunu hazırlayacaktır.

SEVEN NE YAPMAZ DİZİ OYUNCULARI

Hiç yorum yok:

Yorum yaparken,

Türkçe imla kurallarına dikkat ediniz.
Düşüncenizi net ve açıklayıcı bir şekilde anlatınız.
Küfür, Spam, Şiddete Yönelik içerikli mesajlar onaylanmaz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.